SKU: 81064879628

Dobble Bluey

Sale price$11.65 Regular price$12.95
Save 10%

Pay in installments of $3.24 with ShopPay, AfterPay and Klarna

Shipping Estimate
USA
  • USA
  • CAN

Ships within 48 hours · Estimated delivery Aug 1 - Aug 6

Promo Codes Available:

For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15

Description

Dobble BlueyDOBBLE BLUEY: razendsnel kijken, lachen en roepen met Bluey en haar vrienden Dobble Bluey brengt het bekende reactiespel Dobble naar de vrolijke wereld van Bluey. Met herkenbare figuren en voorwerpen uit de populaire tvreeks is dit een ideaal kaartspel voor jonge kinderen n het hele gezin. De regels zijn simpel, de rondes kort en het plezier groot. Iedereen blijft betrokken, want elke seconde telt. Waarom je Dobble Bluey wil spelen? Dobble Bluey

DOBBLE BLUEY: razendsnel kijken, lachen en roepen met Bluey en haar vrienden

Dobble Bluey brengt het bekende reactiespel Dobble naar de vrolijke wereld van Bluey. Met herkenbare figuren en voorwerpen uit de populaire tv‑reeks is dit een ideaal kaartspel voor jonge kinderen én het hele gezin.
De regels zijn simpel, de rondes kort en het plezier groot. Iedereen blijft betrokken, want elke seconde telt.

Waarom je Dobble Bluey wil spelen?

Dobble Bluey combineert snelheid, concentratie en herkenbare personages tot een spel dat altijd werkt aan tafel.

  • Snel en eenvoudig: zoek zo snel mogelijk het ene symbool dat twee kaarten gemeen hebben.
  • Ideaal voor jonge kinderen: geen lezen nodig, enkel kijken en reageren.
  • Veel energie en gelach: iedereen speelt tegelijk, waardoor niemand moet wachten.
  • Herkenbaar thema: Bluey, Bingo en bekende elementen uit de reeks zorgen meteen voor enthousiasme.

Dobble Bluey is perfect als eerste spel, als korte activiteit tussendoor of als vrolijke afsluiter van een spelmoment.

Voor wie is Dobble Bluey?

Perfect als…

  • je een spel zoekt voor jonge kinderen vanaf 4 jaar.
  • je iets wil dat ook ouders en oudere kinderen leuk blijven vinden.
  • je een compact spel zoekt voor vakantie, logeerpartijtjes of schoolcafés.

Zo werkt het:

  1. Leg telkens twee kaarten open op tafel.
  2. Op elke kaart staat precies één symbool dat gelijk is.
  3. Zie jij het eerst? Roep het symbool en pak de kaart.
  4. Dobble Bluey bevat meerdere korte spelvarianten voor extra afwisseling.

Dobble Bluey kenmerken:

  • Aantal spelers: 2-8
  • Speelduur: 15'
  • Leeftijd: 4+
  • Taal: NL/FR

Is Dobble Bluey moeilijk?
Nee, de regels zijn in één minuut uitgelegd. Iedereen kan meteen meespelen.

Kan dit met verschillende leeftijden samen?
Ja, kinderen en volwassenen spelen perfect samen omdat snelheid en scherp kijken centraal staan.

Is dit geschikt als cadeau?
Zeker. Het Bluey‑thema, de korte speelduur en het lage instapniveau maken het een veilige en leuke keuze.

Wat zit er in de doos:

  • 55 kaarten
  • spelregels
Shipping Notes
  • Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
  • Except Preorder products are shipped in 48 hours.
  • Delivery to the USA:
  1. Standard Shipping : 3-10 business days
  • If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
  • We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
  • Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
  • To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
  • Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy
SKU: 81064879628

Discover Niche Categories That Outsell

Top-Converting Item to Boost Your Average Order

4.3 ★★★★★
Based on 18 reviews
Sort
Highest Rating
Newest First
Oldest First
Product Reviews
A
Verified Purchase
Amazon Customer
Fort Morgan, US
★★★★★ 5
Love this lotion
Love this makes your skin so soft and shiny
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on November 14, 2025
C
Verified Purchase
char
Houston, US
★★★★★ 5
Light moisturizer with pleasant scent
Nice fresh smell, light and easy to apply-very moisturizing! Live it!
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on November 3, 2025
J
Verified Purchase
Jennifer A. Wilson
Alexandria, US
★★★★★ 5
Lightweight & non greasy
I love this cream lotion. It has a very light fragrance and it is non greasy. Works great on my dry skin
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on September 11, 2025
M
Verified Purchase
Maggie
Dallas, US
★★★★★ 1
NOT AS PICTURED-- NOT A PUMP BOTTLE!
This did NOT come in a PUMP BOTTLE, as pictured, which is what I wanted! I'm done buying Dove products-- they keep discontinuing products I like. This 'Restoring Care" lotion was pretty close to the Cream Oil that I loved, but it's getting too hard to find altogether, but particularly in a PUMP!
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on November 24, 2025
K
Verified Purchase
Kay P
Alexandria, US
★★★★★ 5
Does not make you break out
Some of the best lotion out there.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on January 7, 2026

recommand products