SKU: 22673450814

Coconut Calm Brush

Sale price$17.95 Regular price$19.95
Save 10%

Pay in installments of $4.99 with ShopPay, AfterPay and Klarna

Shipping Estimate
USA
  • USA
  • CAN

Ships within 48 hours · Estimated delivery Aug 5 - Aug 10

Promo Codes Available:

For Your Every Summer RSVP, with Code: SUMMER15

Description

Coconut Calm BrushHeb je last van pluis, klitten of een hoofdhuid die al snel gerriteerd raakt? De Veganboost Coconut Calm Brush is een ontwarrende haarborstel die je haar zacht en glad maakt zonder te trekken. De zachte pennen glijden soepel door knopen, ook op nat haar. Geschikt voor elk haartype, ook als je haar droog of beschadigd is. Wat zijn de belangrijkste kenmerken van de Veganboost Coconut Calm Brush? De Coconut Calm Brush is onderdeel van de Accessoires

Heb je last van pluis, klitten of een hoofdhuid die al snel geïrriteerd raakt? De Veganboost Coconut Calm Brush is een ontwarrende haarborstel die je haar zacht en glad maakt zonder te trekken. De zachte pennen glijden soepel door knopen, ook op nat haar. Geschikt voor elk haartype, ook als je haar droog of beschadigd is.

Wat zijn de belangrijkste kenmerken van de Veganboost Coconut Calm Brush?

De Coconut Calm Brush is onderdeel van de Accessoires-collectie en combineert dagelijks gebruik met actieve haarverzorging. Dit zijn de kenmerken die je direct merkt:

  • Ontwart haar zonder trekken of pijn
  • Anti-statische pennen verminderen pluis direct
  • Kokosolie in de borstelkop voedt je hoofdhuid
  • Arganolie in de pennen geeft glans aan je haar
  • Hittebestendige pennen, ook geschikt bij föhnen
  • Werkt op nat én droog haar
  • Handvat van tarwestro, biologisch afbreekbaar
  • 100% vegan, cruelty-free en halal

Hoe gebruik ik de Veganboost Calm Brush?

  1. Begin onderaan je haar en werk langzaam omhoog naar de aanzet.
  2. Houd bij klitten een pluk haar vast zodat je er geen kracht op zet.
  3. Gebruik de Veganboost Coconut Calm Brush op nat of droog haar, wat jij fijner vindt.
  4. Borstel ook rustig over je hoofdhuid voor een kalmerend gevoel.
  5. Gebruik hem dagelijks voor het beste resultaat.

Combineer de borstel met de Veganboost Biotin Conditioner voor nog soepeler haar. Een goede conditioner maakt het ontwarren makkelijker en zorgt dat je minder kracht nodig hebt.

Waarom werkt de Veganboost Calm Brush zo goed?

Je haar voelt na gebruik zachter aan en ziet er gladder uit. Klitten gaan er makkelijker uit en je merkt dat je hoofdhuid rustiger aanvoelt. Dat komt deels door de kokosolie in de borstelkop, die je hoofdhuid voedt terwijl je borstelt. De arganolie in de pennen zorgt voor extra glans.

Als ontwarrende haarborstel en haarborstel tegen pluis in één werkt de Coconut Calm Brush ook door de anti-statische pennen. Die neutraliseren de statische lading die pluis veroorzaakt. De borstel is ook een goede keuze als borstel voor gevoelige hoofdhuid, dankzij de zachte pennen die geen druk uitoefenen op de huid. Elke dag gebruik maakt een zichtbaar verschil.

Is de Veganboost Coconut Calm Brush geschikt voor kinderen?

Ja. De ultra-zachte pennen oefenen nauwelijks druk uit op de hoofdhuid, wat de borstel ook geschikt maakt voor kinderen. Klitten gaan er zonder pijn uit, ook bij fijner of gevoeliger haar.

Helpt de Veganboost Coconut Calm Brush tegen pluis?

Ja. De anti-statische pennen verminderen de statische lading die pluis veroorzaakt. Gebruik je de borstel dagelijks, dan merk je dat je haar gladder blijft en minder opbolt, ook bij vochtig weer.

Werkt de Veganboost Coconut Calm Brush bij krullend haar?

Ja. De Veganboost Coconut Calm Brush is geschikt voor elk haartype, van steil tot krullend. Heb je sterk krullend of heel dik haar? Begin dan altijd onderaan en werk in kleine plukken omhoog. Voor extreem gekroesde haarstructuren kan een brede kam als aanvulling handig zijn om diep bij de aanzet te komen.

Coconut Calm Brush of toch een andere borstel?

Binnen de Veganboost Haarverzorging-lijn heeft elke borstel een eigen focus. De Veganboost Daily Detangle Brush is breder inzetbaar voor het hele gezin, maar mist de olie-infusie. De Veganboost Argan Soft Brush is nóg milder en past beter bij extreem breekbaar haar. De Veganboost Scalp Reset Brush is geen haarborstel maar een massager voor onder de douche.

Merken als Tangle Teezer en Wet Brush zijn sterke alternatieven als je puur op ontklitten focust en geen behoefte hebt aan olie-infusie of duurzame materialen. De Coconut Calm Brush is de betere keuze als je pluis, droogheid en een gevoelige hoofdhuid wilt aanpakken in één borstel, en als vegan en biologisch afbreekbaar materiaal voor jou telt. Wil je weten welke Haar Tools bij jouw haartype passen? Kijk dan ook eens naar de rest van het assortiment.

Overige informatie

Fabrikant Contact:

Industrieweg 23
2712 LA Zoetermeer
The Netherlands email: [email protected]
tel.nr.: +316 14 363636

Shipping Notes
  • Free Standard Shipping on $100+ Orders to the USA.
  • Except Preorder products are shipped in 48 hours.
  • Delivery to the USA:
  1. Standard Shipping : 3-10 business days
  • If time is of the essence, please consider selecting expedited delivery for faster service.
Exchange/Return Notes
  • We offer a 30-day return/exchange service after receiving.
  • Final sale items are not eligible for returns or exchanges.
  • To process your return/exchange, please contact us at [email protected]
  • Please click here for more details>>> Return & Exchange Policy
SKU: 22673450814

Discover Niche Categories That Outsell

Top-Converting Item to Boost Your Average Order

4.7 ★★★★★
Based on 6 reviews
Sort
Highest Rating
Newest First
Oldest First
Product Reviews
P
Verified Purchase
Penny
Carnegie, US
★★★★★ 5
Best socks
Size: Medium, Color: Pink Elixir Assorted
Everyone got socks in their stockings this year. But no one was complaining. They weren't thin like some socks. But not super thick either. Just right. I even bought a pair for myself. No regrets. Will definitely buy again.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on January 24, 2024
L
Verified Purchase
LC
Belleville, US
★★★★★ 5
LOVE THEM!!
Size: Small, Color: (001) Black / Black / Castlerock
LOVE! These socks are so comfortable! I wear a 5 in women's and a 3 in big kid shoes. The small fit me perfectly. I see where some say they run small but I can't say that was an issue for me. They are "snug" but thats what you want with a no show sock. I feel they have support vs the ones i used to buy at Walmart. They are very soft! I am actually buying more today and throwing my other ones in the trash!
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on February 18, 2026
L
Verified Purchase
Lucy Mejia
West Palm Beach, US
★★★★★ 5
So will not write down your foot
Size: Medium, Color: (001) Black / Black / Castlerock
I love these socks. They have a little bit of gel on the top of the heel for support in your tennis shoes and so your socks don’t write down. Very good quality.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on May 6, 2026
T
Verified Purchase
Twins9
Lowell, US
★★★★★ 5
Comfy and Stay Put
Size: Medium, Color: (002) Black / Black / Halo Gray
These socks are honestly great. They’re super thin and light, so once you have them on, you kind of forget they’re even there. No bulky feeling in your shoes at all. The best part is they actually stay on. I hate no-show socks that slide down after five minutes, and these don’t do that. The little grip on the heel really works, so you’re not constantly adjusting them all day. They’re breathable too, which is nice if your feet run warm. They dry fast and don’t get that gross sweaty feeling. And there’s no annoying seam on the toe, so nothing rubs or feels uncomfortable. Basically, they’re just comfy, stay put, and don’t cause problems — which is all I want from socks.
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on January 16, 2026
S
Verified Purchase
swwkennyg
West Palm Beach, US
★★★★★ 5
Perfect sucks
Size: Medium, Color: (001) Black / Black / Castlerock
Wonderful socks . The weight is perfect !! These do not slip when in a shoe they stay out !!
WAS THIS REVIEW HELPFUL?YesReportShare
Reviewed in the United States on April 14, 2026

recommand products